Mamy niewątpliwą przyjemność ogłosić koniec prac nad naszą nową stroną internetową. Jest to kolejna wersja naszej wizytówki, i to opublikowana w stosunkowo niedługim czasie. Na pewno warto by się zastanowić czy owa częstotliwość nie jest za duża, niemniej kierowaliśmy się szczerą chęcią pokazania naszych umiejętności od jak najlepszej strony – a to, zawsze jest wymówką dla aktualizacji naszej firmowej domeny.

W dzisiejszym krótkim wpisie chcielibyśmy pokrótce przedstawić konkretne powody, dla których zaktualizowaliśmy naszą stronę.

Najważniejszym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o stworzeniu nowej wersji strony internetowej była chęć odtworzenia naszego portfolio. Odtworzenia nie byle jakiego, bo od dzisiaj wszystkie wizualizacje, które umieszczamy w naszym portfolio są i będą wykonane w grafice 3D. Rzecz jasna wiązało się to ze sporą ilością pracy, ale wierzymy, że efekt jest wart ogromu pracy jaki w to włożyliśmy. Śmiało można powiedzieć, że dziedzina grafiki 3D nie jest naszą główną specjalizacją, niemniej staramy się szybko uczyć i mamy wrażenie że coraz kolejne wizualizacje wyglądają coraz to lepiej.

wire

Oczywiście nie był to jedyny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na tak duży krok jakim jest wymiana całej strony internetowej naszej firmy. Każdy projektant dąży do tego, aby jego projekty graficzne były jak najdoskonalsze i najładniejsze.

Niestety, czasem jest tak, że po jakimś okresie projekt, który z początku się podobał zaczyna nieco tracić w oczach. Właśnie tak było z poprzednim projektem naszej strony. Uważamy, że była całkiem udana, ale stwierdziliśmy że warto ją trochę odświeżyć i pójść w lżejszym kierunku niż dotychczas. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na więcej przestrzeni i białego koloru.

biala_przestrzen

Dodatkowym czynnikiem, który na nas działał była chęć przeredagowania merytorycznej części strony. Uznaliśmy, że niektóre teksty należy skrócić, inne uwypuklić, tak aby nasi Klienci mogli w mig rozeznać się w czym czujemy się mocni, co nas wyróżnia na rynku, a także dlaczego możemy być bardziej atrakcyjni od konkurencji.

Wierzymy, że dzięki nowemu wyglądowi naszej strony internetowej, uda nam się pozyskać nowych Klientów, a obecni w lepszy sposób mogą zorientować się nad czym tak właściwie pracujemy i w jakim kierunku zmierza nasze studio graficzne.