mock-up [pl. makieta]:
cyfrowe makiety projektów graficznych. Specjalnie przygotowane pliki graficzne, dzięki którym grafik może zwizualizować swój projekt w szybki i łatwy sposób.

 

Jesteśmy autorami wielu takich materiałów – są wykorzystywane przez firmy i grafików na całym świecie. Bardzo możliwe, że już wiele razy natknąłeś się na nasze wizualizacje na stronach innych firm oferujących usługi graficzne – jest to niewątpliwy dowód uznania naszych umiejętności i możliwości.

Nasze mock-up`y udostępniamy za darmo – można je pobrać na naszym blogu dla grafików graficzny.com.pl oraz na stworzonej przez nas stronie internetowej mockups-design.com.

100 000 tys.
ściągnięć naszych materiałów od stycznia 2016 roku

Mockupy prezentujemy z przykładowymi autorskimi projektami graficznymi – ułatwiają zorientowanie się jak wygląda finalna wizualizacja.

logo_stopka2

Kreatywne, solidne i terminowe studio graficzne, któremu z powodzeniem możesz powierzyć swoje projekty.
Szybki kontakt:

Artisan - Studio Graficzne

tel. 668 226 420
projekty@artisan-studio.pl

DZIĘKI TYM SŁOWOM ZNAJDZIESZ NAS W SIECI:
studio graficzne, łódź, agencja reklamowa, projektowanie opakowań, materiały graficzne, ulotki, logo, logotyp, identyfikacja wizualna, ulotki, wizytówki, agencja reklamowa, studio reklamowe, projektowanie katalogów, projektowanie graficzne, grafika reklamowa, fotografia reklamowa,
Znajdziesz nas również w tych miejscach: